09176256031

خدمات لینک سازی

اطلاعات کامل در مورد لینک سازی

بک لینک چیه؟ روش های لینک سازی

لینک برگشتی از سایت دیگر به سایت شما، “بک لینک” می گوییم.یعنی از یک سایت دیگر به سایت شما لینک داده شده است. در این حالت سایت شما، بک لینک گرفته است.

این بک لینک ها از نظر موتورهای جستجو، مخصوصا گوگل از اهمیت زیادی برخوردار است.

لینک سازی باید اصولی انجام شود و بسیار حساس است.در صورت هر گونه اشتباهی، سایت با جریمه روبرو می گردد.

انواع بک لینک

برای لینک سازی خارجی از چند روش می توان لینک سازی کرد.هر کدام از این روش ها باید اصولی انجام شوند در غیر اینصورت ممکن است جریمه شوید.انواع بک لینک ها عبارتند از:

  • بک لینک پروفایلی
  • بک لینک کامنتی
  • بک لینک تالارگفتمان
  • بک لینک با پست مهمان
  • بک لینک edu , gov
  • بک لینک به روش پرسش و پاسخ

بک لینک پروفایلی

ساخت لینک در قسمت پروفایل سایت ها و در شبکه های اجتماعی که آدرس وب سایت ثبت می شود، بک لینک پروفایلی گفته می شود و لینک به برند است و باعث کمک به برندینگ شما می شود.یکی از روش های لینک سازی امن است.

بک لینک کامنتی

ساخت لینک در قسمت کامنت یا دیدگاه گفته می شود، تاثیر این نوع لینک ها بسیار کم است اما با روش های اصولی می تواند تاثیر گذار باشد.ساخت بک لینک کامنتی هم اصول و روش خاص دارد و در صورت عدم رعایت آنها ممکن است یاعث جریمه شود.

برای تاثیر گذاری باید در سایت ها با اعتبار بالا باید ثبت شوند.

لینک سازی در فروم ها

لینک سازی در انجمن ها (فروم) یکی دیگر از روش های لینک سازی خارجی است.بک لینک از فروم ها یا تالار گفتمان  ارزشمند است و به پیشرفت سایت شما کمک می کند.

لینک سازی با پست مهمان

لینک سازی به روش وب 2 یا پست مهمان به ساخت بک لینک داخل سایت هایی که می توان مقاله منتشر کرد می گویند مثل سایت ویرگول، مداد، و… .این صفحه متعلق به شماست و باید مانند یک برگه از سایت خودتان با آن رفتار کنید و از آنجا به سایت لینک دهید.

لینک از سایت های edu 

لینک گرفتن از سایت های دانشگاهی یا مربوط به ارگان های دولتی را بک لینک edu می گوییم.شما می توانید از سایت های دانشگاهی برای سایت خودتان بک لینک بگیرید.

لینک به روش پرسش و پاسخ

برخی سایت ها امکان پرسش و پاسخ دارند که شما می توانید در آنها لینک سازی کنید.

چه کار کنم بک لینک ها موثر باشند

تعیین استراتژی

آنالیز رقبا

تارگتینک صفحات

 

ابتدا باید یک استراتژی کامل و جامع برای لینک سازی ها بچینیم و  یک پلن کامل برای بک لینک درست کنیم.باید برای لینک سازی خارجی، کلمه کلیدی مهم را برای آن انتخاب کنیم.

آنالیز رقبا در لینک سازی خارجی و عمل کردن بهتر از آنها باشد

تارگتینک صفحه و مشخص کردن صفحات هدف و برای کلمات کلیدی صفحه لندینگ را مشخص کنیم.

لینک سازی برای سایت تازه تاسیس

بهتر است ابتدای کار برای سایت تازه تاسیس انجام نشود . در 2 ماه اول تمرکز روی لینک سازی بر روی اسم برند باشد.بعد از ماه دوم با لینک سازی د شبکه های اجتماعی می توان شروع کرد.