09176256031

انجام خدمات سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی

بهترین راه افزایش درآمد فروشگاه آنلاین شما
 • شناخت برند
 • افزایش فروش آنلاین
 • افزایش ترافیک سایت
 • افزایش رنک
سئو سایت فروشگاهی

خدمات سئو سایت فروشگاهیanjamseo

هر آنچه شما برای بهتر شدن سئو وب سایت فروشگاه تان نیاز دارید.
100%

مانیتورینگ سایت

با استفاده از ابزارهای پیشرفته، سایت شما، بصورت روزانه مانیتور می شود.

بیشتر بدانید
90%

گزارش دهی

گزارش ماهیانه در مورد تمام کارهای انجام شده روی سایت

بیشتر بدانید
95%

استراتژی سایت

با تدوین استراتژی درست و اصولی، مسیر سئو مشخص می شود.

بیشتر بدانید
96%

بهینه سازی سایت

رفع مشکلات فنی و سرعت بهینه سایت، سایت قدرتمند تر داشته باشید.

بیشتر بدانید
سئو سایت فروشگاهی

با سئو سایت فروشگاهی، همیشه در دسترس

بهترین روش برای افزایش و تحول فروش آنلاین فروشگاه شما، سئو سایت است. 

وقتی از سئو کردن سایت صحبت می کنیم، یک بخش عمده سایت های فروشگاهی با تعداد بالای محصول و حجم زیاد صفحات است.برنامه ریزی و اصلاح ساختار، کار را برای هر سئوکاری سخت می کند.اما نگران نباشید، تیم ما در کنار شماست، تا سایت شما را بهینه و آماده کند.

مزیت سئو سایت های فروشگاهی

آنالیز سایت
افزایش فروش
در سایت های فروشگاهی، سعی می کنیم فروش شما را افزایش دهیم.
بیشتر بدانید
منتورینگ سئو
رنک یک
ما سئو سایت فروشگاه شما را به بهترین شکل انجام می دهیم تا شماره یک حوزه خودتان شوید.
بیشتر بدانید

نحوه انجام خدمات سئو سایت فروشگاهی

مسیر ثبت سفارش خدمات سئو

برای آشنایی ما با فروشگاه اینترنتی شما، فرم بریف را بطور کامل و دقیق پر کنید و برای ما ارسال نمایید.آشنایی بیشتر ما با سایت شما، باعث مدیریت بهتر و دقیق تر پروژه شما می شود.

فرم بریف برای سئو سایت

بعد از تکمیل فرم توسط شما، ما مسیری که برای سئوی سایت شما در نظر گرفتیم را ارسال می کنیم، بعد با هماهنگی، قرارداد خدمات سئو را ارسال و برای شروع قدم های بزرگ برای آینده کسب و کار شما آماده می شویم.

مسیر سئو سایت فروشگاهی

 

هزینه و قیمت خدمات سئو سایت فروشگاهی چقدر است؟

وقتی فروشگاه فیزیکی خود را آماده و ویترین و قفسه های آن را می خواهید بچینید، ابتدا محصولات را دسته بندی و بعد قفسه های فروشگاه را می چینید، هر محصول در قفسه خاص خود و در بخش مشخص فروشگاه قرار می گیرد.

سئو سایت فروشگاهی

در سئو سایت فروشگاهی هم این مسئله بسیار مهم است که باید مراقب باشیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن دسته بندی را انجام دهیم و به هدف نهایی خود برسیم.

هزینه سئو سایت فروشگاهی؛ به چند عامل بستگی دارد:

 • حوزه فعالیت شما
 • رقبای شما
 • کلمات درخواستی شما برای سئو شدن
 • سابقه شما
 • سایقه سایت شما

برای قیمت دقیق و مناسب، فرم بریف را پر کنید تا ما هم با حوزه شما بیشتر آشنا شویم و با آنالیز رقبای شما بتوانیم خدمات بهتر ارائه کنیم.پس حتما با دقت تمام فرم را تکمیل کنید.

رضایت مشتریان انجام سئو

موارد بیشتر
خدمات سئو سایت ما توسط تیم حرفه ای anjam SEO ، صورت گرفت.بازدی و فروش آنلاین ما، متحول شد.
طب سنتی شاپ
طب سنتی شاپ
فروشگاه
با انجام سئو، بازدید سایت ما چندین برابر شد و فروش حضوری ما هم افزایش پیدا کرد.
فروشگاه لوازم پزشکی
فروشگاه لوازم پزشکی
مدیر
ما از طریق اینستاگرام فقط فروش داشتیم، بعد از سئو شدن سایت توسط تیم حرفه ای Anjam SEO، تازه متوجه فروش اینترنتی شدیم.
فروشگاه بوته
فروشگاه بوته
مدیر سایت
فکر نمی کردم بتوانم محصولات م را در اینترنت در این حجم بفروشم.فقط میگم ممنون ANJAM SEO
معجزه باران
معجزه باران
مدیر

مزایای سئو سایت فروشگاهی

مزایا سئو سایت فروشگاهی

شاید برای شما هم اولین سوال این باشد که سئو کردن سایت چه مزیتی دارد؟ اجرای سئو اهمیت بسیار زیادی برای موفقیت کسب و کار دارد.مهم ترین این مزایا:

 • اعتبار بیزینس شما
 • رقبا را شکست می دهید!
 • مخاطب هدفمند جذب می کنید
 • برندینگ 
 • کم کردن هزینه تبلیغات
 • افزایش بازدید از سایت 
 • بزرگ تر شدن کسب و کار
 • جواب دهی زودهنگام
 • فروش بیشتر در بازار محلی
اما چرا این موارد را به عنوان مزیت سئو کردن سایت می دانیم؟ با ما همراه باشید تا جزئیات بیشتری در این موارد بدانیم.

مزیت سئو سایت؛ اعتباربیزنس

وقتی قصد خرید محصولی را بصورت اینترنتی دارید، ابتدا محصول مورد نظر را در گوگل سرچ می کنید و معمولا سایت های صفحه اول به خصوص رتبه های 1 تا 3 را باز می کنید.

اگر سایتی که باز کردید، طراحی مناسب و اطلاعات خوبی درباره محصول ارائه کرده باشد، اعتماد و اعتبار در ذهن شما ایجاد می کند و برند در ذهن مخاطب می ماند.حتی اگر خرید هم اتفاق نیفتد، باز هم به سایت مراجعه می کنید تا از اطلاعات آن استفاده کنید.

شکست رقبا با سئو کردن سایت

وقتی سایت شما در صفحه اول گوگل باشد، مشتریان به سایت شما مراجعه می کنند نه به رقیب شما.بیش از 80 درصد کاربران اینترنت، روی سایت های صفحه اول کلیک می کنند.

جذب مخاطب هدف با انجام سئو وبسایت

با کمک تکنیک های سئو، تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و تحلیل رقبا، می توانید مخاطب هدف خود را به سمت سایت خود هدایت کنید.البته به شرط اینکه روی کلمات درست سایت شما سئو شده باشد.اگر شما وب سایت فروش لباس کودک دارید، مخاطب شما با کلمه “خرید لباس کودک” شما را پیدا می کند اما اگر درست عملیات سئو انجام نشده باشد، مخاطب به سایت رقیب می رود.

برندینگ با انجام سئو

برندینگ و تبلیغات با سئو سایت

یکی از تکنیک های SEO، بازاریابی محتوایی است.شما با تولید محتوای حرفه ای و سئو شده، خدمات یا محصولات خود را به همه مخاطبین خود می رسانید و برند شما در ذهن مخاطبین می ماند.

کاهش هزینه های تبلیغات با سئو سایت

دنیای وب، دنیایی بسیار گسترده و بزرگ و بدون حد و مرز است، همه نوع کاربری در این دنیا وجود دارد ولی همه آنها مخاطب شما نیستند، بنابر این سایت شما باید به مخاطب هدف خودتان نشان داده شود نه همه مخاطبین، کسانی که دنبال استفاده از محصول یا خدمت شما هستند.

با انجام سئو سایت فروشگاهی، تبلیغ سایت به کسانی که به محصول شما نیاز دارند نمایش داده می شود و هزینه های تبلیغاتی کمتر می شود.هزینه های سئو کردن سایت، سرمایه گذاری است نه هزینه کردن

افزایش بازدید سایت با سئو شدن 

وقتی سایت شما طراحی شد عملا بازدید کننده ای ندارد، اما اگر در صفحه اول گوگل باشید، عملا بیشتر بازدید کنندگان وب شما را خواهند دید و کم کم تعداد بیشتری بازدید از سایت انجام خواهد شد و افزایش ترافیک، موجب افزایش فروش نیز خواهد شد.

بزرگ شدن کسب و کار با سئو کردن سایت

بهترین مزیت داشتن وب سایت فروش بصورت شبانه روزی و 24 ساعته است.با انجام سئو سایت فروشگاهی، 24 ساعته توسط مشتریان خود دیده می شوید و بدون محدودیت زمانی و مکانی محصول و خدمات خود را ارائه می دهید.فروش و مشتری بیشتر مساوی است با بزرگ شدن کسب و کار شما

بازگشت سریع سرمایه سئو کردن سایت

برای راه اندازی یک کسب و کار باید هزینه های اولیه زیادی انجام شود مثل، هزینه طراحی و اجرای سایت، خرید  محصولات یا مواد اولیه، حقوق پرسنل و …،  اما با اجرای سئو سایت فروشگاهی و دیده شدن، خیلی زود به رتبه های بالا می رسید و باعث می شود سریع تر به درآمد برسید.این بدن سئو امکان پذیر نیست.

فروش بیشتر در بازار محلی با سئو سایت

بعضی از کسب و کارها، باید در محل خاص خود یعنی در یک مکان ثابت فیزیکی به ارائه خدمات بپردازند و برای ارایه خدمات، مشتری بصورت حضوری باید مراجعه کند.سئو محلی یا سئو مکانی ( Local SEO) برای این دسته از بیزینس هاست.در لوکال سئو، سایت شما به مشتریانی که در اطراف شما هستند نمایش داده می شود.

سئو محلی سایت فروشگاهی

در گوگل مپ( Google map)، نیز محل کسب و کارتان به نمایش در می آید و با تکنیک های سئو در ردیف اول خواهید بود.

تمام این موارد همه و همه دنبال یک چیز و یک نتیجه هستند، افزایش فروش وافزایش درآمد، البته بشرطی که تکنیک های سئو سایت فروشگاهی به درستی انجام شده باشند.

استراژی سئو سایت های فروشگاهی، باید مناسب و در چهت فروش بیشتر سایت باید باشد.اجرای برخی از تکنیک ها موجب جریمه گوگل می شوند که اگر به درستی اجرا نشوند سایت از نتایج گوگل حذف می شود. ولی آژانس ما با تیمی حرفه ای از کارشناسان سئو سایت فروشگاهی تمام عملیات را با دقت و به درستی انجام می دهد و شما با خیالی آسوده ناظر بالا آمدن در صفحات گوگل باشید.

سئو سایت فروشگاهی با بقیه سایت ها چه تفاوتی دارد؟

سایت خای فروشگاهی با سایت های دیگر مثل سایت شرکتی یا آموزشی، در طراحی و اجرا تفاوت دارد، سئو کردن سایت فروشگاه نیز متفاوت است.نوع هر کسب و کار و مخاطبین آنها نیز با هم متفاوت هستند و استراتژی هر سایت با سایت دیگر هم فرق دارد.

در سئو سایت فروشگاهی چه چیزهایی مهم است؟

در وبسایت فروشگاهی، هدف دیده شدن و فروش محصولات است و دلیل تفاوت این نوع سایت ها با سایت شرکتی در همین مورد است. کارشناس سئو فروشگاهی باید تمرکز را ابتدا روی صفحات آرشیو محصول یا همان دسته بندی محصولات بگذارد و بعد تک محصول تا کاربری که وارد سایت می شود، محصولات مربوطه را در یک صفحه و کنار هم ببیند تا بتواند انتخاب و خرید خود را انجام دهد.

سئو سایت فروشگاهی و روند درست آن

مورد بعد اینکه در سایت های فروشگاهی، محصولات شبیه به هم زیاد است و اگر کارشناس سئو به درستی عملیات SEO محصولات را انجام ندهد، ممکن است با جریمه های گوگل روبرو شود و سایت به اصطلاح پنالتی شود.

اما نکته مهم دیگر در سایت فروش محصول، روند خرید است که اگر این مسیر به درستی طراحی نشده باشد، کاربر در ادامه مسیر ممکن است سردرگم شود و سایت را ترک کند.به همین دلیل طراحی رابط کاربری ( UI/UX) در سئو موثر است.

سرعت باز شدن صفحات وب، بخصوص برای سایت فروشگاهی بسیار مهم است واگر یک وبسایت فروش محصول سرعت لود پایین داشته باشد، کاربر به سایت دیگر رقبا می رود. یک سئوکار حرفه ای باید سرعت سایت را بهینه کند و تکنیکال سئو را درست و اصولی انجام دهد.

آژانس انجام سئو، تجربه موفق زیادی از سئو کردن سایت های فروشگاهی دارد.کارشناسان ما در Anjam S.E.O  به خوبی از عهده سئو کردن سایت فروشگاهی بر مب آیند و با خدمت ما به راحتی در صفحه اول گوگل خواهید بود.

نحوه اجرای سئو سایت فروشگاهی در انجام سئو

سایت های طراحی شده، از نظر سیستم مدیریت محتوا به 2 دسته تقسیم می شوند؛ سایت فروشگاهی وردپرس و یا سایت با برنامه اختصاصی. نحوه اجرای سئو سایت ها باهم تفاوتی ندارد ولی در سایت های غیر وردپرسی، برای تغییرات باید کدهای نوشته شده تغییر یا اضافه شوند که این به عهده برنامه نویس با هماهنگی سئوکار است.

اما در سایت های وردپرسی با استفاده از پلاگین ها، مشکلات یا طرح های مد نظر سئوکار، انجام می گردد.برای شروع کار توسط تیم ما مراحل زیر طی می شود:

 1. آنالیز سایت شما
 2. بررسی کامل رقبا
 3. تحقیق کلمات و عبارات کلیدی
 4. طراحی و پیاده سازی استراتژِی
 5. اصلاح معماری سایت
 6. بهینه سازی صفحات محصول
 7. بررسی و بهینه سازی رابط کاربری
 8. بررسی لینک سازی های انجام شده
 9. استراتژی لینک سازی
 10. گزارش دهی به کارفرما

اینفوگرافی مسیر سئو سایت

اما چرا این مراحل انجام می گردد و برای آشنایی بیشتر با خدمات ما، در ادامه توضیحات کامل تری از هر مرحله می دهیم.

آنالیز سایت شما برای سئو

برای شروع خدمات سئو، ابتدا سایت شما بطور کامل توسط تیم ما آنالیز و بررسی می شود. بعد از آنالیز، مشکلات احتمالی آن را مشخص می کنیم، طی یک گزارش کامل و با ارائه راه حل پیشنهادی به کارفرما داده می شود.

برسی رقبابررسی رقبا 

مرحله بعد و هم از سئو سایت فروشگاهی، بررسی سایت رقبا شماست، با بررسی کامل توسط ابزارهای حرفه ای، کلمات کلیدی، تعداد بک لینک، رپورتاژ آگهی رقبا، نوع و تعداد محتوای سایت، ظاهر و روند خرید سایت آنها بررسی و تحلیل می شود.بعد از جمع آوری این اطلاعات، استراتژی شما چیده می شود.

تحقیق کلمات کلیدیتحقیق کلمات کلیدی

یکی از مهم ترین بخش ها و پایه سئو سایت، تحقیق کلمات کلیدی است.اگر این مرحله درست انجام نشود، در آینده مشکلات زیادی برای سایت پیش می آید. کارشناسان ما، با راهنمایی شما و استفاده از ابزارها، کلمات کلیدی را پیدا کرده و در جاهای مختلف سایت بکار می برند.

استراتژی سئو سایتطراحی و پیاده سازی استراتژی

بعد از مشخص شدن کلمات کلیدی، نوبت به پیاده سازی استراتژی سایت است. تولید محتوای سئو شده و درست کردن تقویم محتوایی از مهم ترین کارهای این بخش است که سئوکاران حرفه ای ما، بطور صولی وکامل انجام می دهند.

معماری سایتاصلاح معماری سایت

معماری و چیدمان بخش های مختلف یک سایت، از اهمیت زیادی برخوردار است. کارشناسان با تجربه ما، بر اساس روانشناسی فروش و نوع محصول، بهترین چیدمان برای سایت شما در نظر می گیرند تا با تجربه کاربری آسان و حرفه ای، بهترین نتیجه را بگیرید.

بهینه سازی صفحات محصولبهینه سازی صفحات محصول

در سئو سایت فروشگاهی، بهینه بودن صفحه محصول در اولویت است.همه صفحات را کارشناس ما برای موتورهای جستجو، بهینه می کند. اصلاح تصاویر محصول، بررسی محصول، محل و نوع دکمه های سفارش، همه اینها توسط سئوکار بررسی و اصلاح می گردد.

رابط کاربریبررسی و بهینه سازی رابط کاربری

سایت فروش محصول، باید کاربر پسند باشد، وقتی کاربر وارد سایت می شود، باید بتواند راحت خرید کند و سردرگم نشود. کاربر اگر گیج شود سایت را ترک می کند و خرید انجام نمی شود.سئوکار، ابتدا تمام این موارد را بررسی می کند.

لینک سازیبررسی لینک سازی ها و تدوین پلن لینک سازی

لینک سازی درست و اصولی، باعث قدرت گرفتن سایت می شد، ابتدا توسط ابزار لینک های سایت شما بررسی می شود و در صورتیکه مشکلی داشته باشد رفع می شود و بعد پلن لین سازی داخلی و خارجی چیده می شود تا بهترین نتیجه گرفته شود.

گزارش دهی به کارفرماگزارش دهی به کارفرما

ما هر ماه، گزارش کامل از مراحل و کارهای انجام شده در سایت را به کارفرما ارئه می کنیم.این گزارش ها شامل تمام کارهای انجام شده، پیشرفت سایت در هر مرحله،  توسط تیم ما است.

هزینه خدمات حرفه ای سئو سایت فروشگاهی

تعرفه انجام خدمات سئو سایت فروشگاهی به چندین عامل بستگی دارد و یک قیمت واحد برای همه سایت ها نیست.

قیمت خدمات سئو سایت

عوامل تعیین کننده در قیمت SEO سایت فروش محصول عبارت است از:

 • نوع CMS سایت (طراحی سایت با وردپرس است یا برنامه اختصاصی)
 • سابقه سایت شما
 • جایگاه فعلی سایت
 • میزان سختی حوزه کاری
 • نحوه طراحی سایت
 • بهینه بودن سایت
 • محتوای موجود سایت
 • سایت از نظر مسایل فنی به چه صورت است
 • سرعت لود سات

تمام این موارد در قیمت سئو سایت موثر است و هر سایت با سایت دیگر فرق دارد و بعد از بررسی و آنالیز، قیمت قطعی مشخص می شود.

مزایای استفاده از خدمات سئو تیم Anjam seo

 

خدمات سئو سایت با انجام سئوآژانس انجام سئو؛ با قیمت مناسب، خدمات سئو سایت حرفه ای برای سایت های فروشگاهی انجام می دهد.ارائه خدمات شامل؛ تحقیق کلمات کلیدی، کلمات کلیدی برای فروش بیشتر، آنالیز حرفه ای سایت شما و رقبای شما، پلن و تقویم محتوایی کامل و تعیین استراتژی برای رتبه های بالا و همچنین اجرای اصولی لینک سازی خارجی و اسکیما و … می باشند.

 • ارائه خدمات سئو سایت در تهران
 • ارائه خدمات سئو سایت در بندرعباس
 • خدمات سئو سایت فروشگاهی
 • پشتیبانی کامل و بی نقص

همچنین این آژانس سلیت شما را بعد از آمدن به صفحه اول، با تکنیک های به روز، در نتایج نگه می دارد.

بالا بردن سرعت سایت 

یکی از فاکتورهای مهم رنکینک گوگل سرعت سایت است.این فاکتور هم در تجربه کاربری و هم امتیاز بندی گوگل موثر است. سرعت باز شدن صفحات سایت تاثیر زیادی در کاربر جستجو کننده می گذارد. کاربری که جستجو کرده و صفحه ای را باز می کند، اگر این صفحه زود بالانیاد، کاربر صفحه بعد را باز می کند .دنیای این روزها، دنیای سرعت است.

کارشناسان تیم ما، با بهینه سازی عناصر مهم و تاثیرگذار در سرعت، تمام صفحات سایت شما در کوتاه ترین زمان ممکن و بطور کامل برای کاربر نمایش داده شود.

بهینه سازی سایت برای تلفن همراه (رسپانسیو)

در بیشتر حوزه ها، حداقل 60 درصد از کاربران با موبایل وارد وبسایت می شوند. امروزه برای خرید از سایت های فروشگاهی بیشتر مراجعین با تلفن همراه خود، خرید را انجام می دهند.بنابراین، سایت شما باید برای موبایل، تبلت و لپ تاپ بهینه باشد و در همه دستگاه ها به درستی کار کند.

بهینه سازی سایت برای موبایل

چیدمان صحیح و معماری درست سایت

چیدمان درست و اصولی سایت، یکی از مزیت های مهم سایت فروشگاهی است. مسیری که کاربر برای جستجو تا خرید باید طی کند، از مهم ترین جزئیات است.

توضیحات و مقایسه محصولات، از مواردی است که گاهی کمتر به آن توجه می شود و این مورد به فروش بالاتر، کمک می کند.

سوالات متداول در مورد سئو سایت فروشگاهی

با ما در تماس باشید

برای استفاده از خدمات ما و مشاوره با ما در تماس باشید.

برای مشاوره و ارائه خدمات، دقیق و بهتر، فرم را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارسال پیام موفق بود