09176256031

سئو سایت پزشکی

خدمات سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی، یکی از مهم ترین خدمات سئو است. با توجه به اهمیت سایت های پزشکی، سئو این نوع سایت ها نیز بسیار حائز اهمیت است.
خدمات سئو سایت پزشکی
سایت های پزشکی تفاوت ویژه ای با دیگر سایت ها دارند،چون اگر سایتی به رتبه های بالا بیاید و احرفه ای نباشد، با جان انسان ها بازی می شود. پزشک حاذق با تجربه باید در رتبه های اول باشد. همچنین کلینیک ها و متخصصین باید در نتایج سرپ بالا باشند که واقعا حرفه ای هستند.
  • پزشک حرفه ای با سابقه درخشان، باید در صفحه اول گوگل باشد.سایت های پزشکی از نظر گوگل هم از اهمیت زیادی برخوردارند.
  • کلینیک های پزشکی، پزشکان از نظر گوگل باید شرایط خاص داشته باشند تا در نتایج گوگل بالا باشند. ما با تجربه گذشته آماده همکاری با پزشکان حرفه ای، هستیم.

برای دریافت قیمت دقیق اجرای پروژه، فرم بریف را پر کنید:

پروژه خود را آغاز کنید

برای بررسی و مشاوره، فرم مشاوره را پر کنید کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.

خدمات حرفه ای ما، سئو سایت پزشکی

این روزها حتی ویزیت پزشکان نیز بصورت آنلاین انجام می شود، نوبت دهی و کلی خدمات دیگر که همه آنها از طریق سایت قابل انجام هستند.سایت پزشکی هم به سئو نیاز دارد.
سئو پزشکی
برای جذب مشتری هدف، یکی از راههای مناسب، سئو کردن سایت شماست.
بیشتر بدانید
تقویم محتوایی
گزارش دهی
بصورت ماهانه گزارش عملکرد را به کارفرما ارائه می کنیم تا در جریان پیشرفت سایت تان قرار گیرید.
بیشتر بدانید
چرا سئو ؟
بر اساس آمار، 75 درصد کاربران وب، در جستجوها همان صفحه اول را باز می کنند.
بیشتر بدانید
سرعت سایت
کمپین ها
با اجرای کمپین های لینک سازی و رپورتاژ آگهی و تبلیغات مناسب، سایت را به بالاترین رده ها می رسانیم.
بیشتر بدانید

هدف از اجرای سئو سایت پزشکی چیست؟

امروزه کاربران برای پیدا کردن محل مناسب برای خدمات مورد نیاز خود، از جستجو در گوگل به آن می رسند.کلینیک های زیبایی، مراکز پزشکی و دندانپزشکی و همه بیشتر مشتریان را از فضای آنلاین بدست می آورند و یکی از این فضاها وب سایت آن مرکز است.

حدود 80 درصد از کاربران برای انجام خدمات، اقدام به جستجو در اینترنت می کنند.اجرای سئو سایت پزشکی در آیند مرکز درمانی، تاثیرگذار است.

چرا سایت پزشکی باید سئو را جدی بگیرد؟

طبق آمار، حدود 75% از کاربران، هنگام سرچ به همان صفحه اول اکتفا کرده و وارد صفحات دیگر نمی شوند.اگر وب سایت شما در سرچ صفحات 2 به بعد باشد یعنی 75% از کاربران آنلاین را از دست داده است و آنها اصلا سایت شما را نمی بینند و در خوشبینانه ترین حالت ممکن است 25 درص به صفحه 2 گوگل سر یزنند.

در این فضای رقابتی اگر سایت پزشک یا کلیینیک شما در صفحه اول نباشد، حجم زیادی از مخاطب و مشتری احتمالی خود را از دست داده اید.اما با انجام سئو می توانید  فروش و مراجعین خود را افزایش داده و بیزینس خود را گسترش دهید.

آژانس “انجام سئو” با استراتژی مخصوص سایت های پزشکی، با بهینه سازی و برندینگ به شما کمک میکند تا در صفحه اول گوگل بدرخشید.

مسیر خدمات سئو در “انجام سئو”

برای اجرای خدمات بهتر برای پزشکان، تیم ما در 3 مرحله قبل از اجرا، هنگام اجرا و بعد از آن، تقسیم می کنیم.

قبل از اجرای سئو

در اولین مرحله، ابتدا ما سایت شما را کامل بررسی، تجزیه و تحلیل می کنیم، رقبا، مخاطبین هدف و … را آنالیز کرده و اطلاعات بدست آمده را برای برنامه ریزی مناسب، دسته بندی می کنیم.

شناسایی رقبای اصلی شما، جمع آوری اطلاعات مربوط به سایت و سئو آنها و رتبه، بک لینک ها، لینک سازی آنها، کلمات کلیدی انجام شد نوبت به آنالیز و تحلیل است.ما در تیم Anjam S.E.O نمی گذاریم لحظه ای از رقبا عقب بمانید و سایت شما را برای مابقه و اول شدن آماده می کنیم.

خوب، نوبت سایت خود شماست، در این مرحله تیم ما، مشکلات احتمالی فنی، طراحی یا هر مورد دیگری را شناسایی و برنامه برای رفع آنها ارائه می کنیم.

هنگام اجرای سئو 

هم زمان با اجرای سئو سایت پزشکی شما، رقبا را زیر نظر داریم.آنالیز سایت، بررسی دقیق فعالیت های رقیب، از کارهای مهم تیم ماست.در این مسابق نفس گیر ما لحظه ای نمی گذاریم از رقیب خود عقب بمانید و با بررسی های دقیق اقدامات به موقع انجام می شود.

تحقیق کلمات کلیدی؛ شناسایی کلمات هم خانواده از اساس سئو است. تحقیق صحیح کلمات کلیدی اولین قدم برای اجرای درست و اصولی استراتژی موفق است.انتخاب درست کلمات، می تواند علاوه بر اینکه سایت شما را به رتبه های بالا برساند، کاربر هدف نیز جذب کند.

بهینه سازی محتوا و درست کردن تقویم محتوایی، که خود دارای پیچیدگی های زیادی است و دارای جزئیات، از مهم ترین کارهای این مرحله است.شاید به ظاهر کار کوچک به نظر برسد اما، همین جزئیات است که موتور جستجو عاشق سایت شما می شود و در بسیاری از کلمات رتبه اول را به راحتی می گیرد.

افزایش ورودی، ممکن است باعث مشکلاتی شود که در این مرحله ما تمام مشکلات از جمله رابط کاربری، افزایش هاست در صورت لزوم و … را اصلاح می کنیم تا علاوه بر بهبود ظاهر، سرعت و رضایت کاربر هم بیشتر شود.

اجرای سئو محلی، که برای سایت های پزشکی از اهمیت زیادی برخوردار است در این مرحاله انجام میشود.بر اساس الگوریتم های گوگل، کسب و کارهایی که سئو محلی درست داشته باشند در بالای  serp نمایش داده می شوند.

بعد از اجرای سئو

ارائه گزارش بصورت ماهانه به کارفرما، تجزیه و تحلیل داده ها که توسط ابزارهای بررسی سایت گرفته شده، اصلاح ساختار، اصلاح استراتژی در صورت لزوم، از کارهای بعد از اجرای سئو سایت پزشکی است.

سئو سایت پزشکی چقدر طول می کشد؟

بهینه سازی سایت های پزشکی، یک فرآیند طولانی مدت است و نمی شود انتظار داشت بلافاصله بعد از شروع سئو، سایت در صفحه اول گوگل باشد.به جز این مورد، فاکتورهای زیادی در نتیجه گرفتن و بهینه شدن سایت موثر هستند.اما بر اساس سابقه سایت، بین 4 ماه تا یک سال، سئو سایت پزشکی به نتیجه می رسد.

قیمت سئو سایت پزشکی چند است؟

تعرفه سئو یا هزینه و دستمزد متخصص سئو برای انجام پروژه یکی از سوالات همه پزشکانی است که سایت دارند.قیمت سئو بر اساس خدمات مورد نیاز شما متفاوت است.عوامل موثر بر قیمت SEO:

  • سابقه سایت
  • وضعیت فعلی سایت
  • کیفیت خدمات شما
  • نوع خدمات
  • سختی کلمات کلیدی درخواستی
  • انتظارات شما از سئو

برای اطلاع از قیمت دقیق بهتر است فرم بریف را پر کنید تا کارشناسان ما، تعرفه و شرایط انجام سئو را برای شما ارسال کنند.

 

تدوین استراتژی

برسی کامل سایت، اولین قدم برای شروع خدمات سئو سایت شماست.ابتدا با استفاده از داده ها، آمار و تحلیل، سایت را بررسی و بعد بهینه سازی را شروع می کنیم.

بهبود سئو داخلی

سئو داخلی ( On Page SEO) که بخش مهم و تاثیرگذار در روند بهینه سازی سایت است، در این مرحله انجام می گردد.تنظیمات اصلی و چیدن پلن و استراتژی در این قسمت است.

سئو خارجی

بعد از on page SEO به سئو خارجی ( Off Page SEO) می رسیم، جایی که قدرت بسیار زیادی برای سایت شما می آورد البته به شرطی که درست انجام شود.این قسمت، تیغ دو لبه است.

گزارش ماهیانه

با ارائه گزارش های دقیق بصورت ماهیانه، شما را در جریان روند کارهای سایت قرار می دهیم تا بدانید روند رشد و بهینه سازی چطور انجام شده است.البته باید بدانید سئو زمان بر است.