09176256031

منوچهر جیحانی؛ بنیان گذار آژانس انجام سئو

منوچهر جیحانی، بنیان گذار آژانس دیجیتال مارکتینگ انجام سئو

من (منوچهر جیحانی) کی هستم؟

من، منوچهر جیحانی متخصص سئو هستم. از سال 1395 وارد دنیای طراحی وب و اشنایی با سئو شدم. از سال 1397 بصورت تخصصی وارد دنیای سئو شدم. الان 5 سال میشه که همه کارها رو کنار گذاشتم و متمرکز روی سئو کار می کنم.

مشاوره به چندین سایت، کارشناس سئو +20 پروژه، از افتخارات من است. 

انجام سئو؛ یک مجموعه دیجیتال مارکتینگ مدرن با رهبری و مدیریت منوچهر جیحانی است. این مجموعه با 5 سال سابقه و تجربه در سئو و دیجیتال مارکتینگ، به افراد و شرکت ها کمک می کند تا کارآفرینان موفق تر شوند و در دنیای آنلاین هم جزو رهبران صنف خود تبدیل شوند و رشد سریع تری را درکسب و کار تجربه کنند.

فعالیت اصلی ما، اجرای خدمات سئو، مشاوره و آموزش سئو است. 

خدمات مشاوره سئو با منوچهر جیحانی

مشاوره سئو، یکی از خدمات اصلی ماست. من منوچهر جیحانی براساس تجربیاتم در این چند سال، می توانم خدمت مشا.ره به سایت های مختلف دهم.

گاهی ممکن است صاحب سایت یا یک سئوکار در مقطعی گیر کرده باشد، یا حتی ممکن است سایتی از نتایج حذف شده باشد، در اینجاست که مشاوره سئو می تواند کمک کننده باشد.

ریکاوری رنک یا بازگشت رتبه ها، از دیگر خدمات ماست. براساس تجربیات رهبر تیم، منوچهر جیحانی ما می توانیم به سایت هایی که رتبه های خود را از دست داده اند، کمک کند و بازگشت رتبه ها را به ارمغان آورد.

ممکن است سایتی در اثر جریمه گوگل افت کرده باشد و یا حتی  آپدیت های گوگل باعث افت رتبه آن شده باشد، ما با بررسی دقیق این موارد را رفع می کنیم تا سایت بار دیگر به صفحه نتایج باز گردد.