09176256031

فروش خدمات سایت و سئو

فروش خدمات سئو سایت، برای دیده شدن بیشتر

فروش خدمات سئو سایت

مردم برای رفع نیازهای خود روزانه بارها به گوگل سر می زنند و خدمات و یا محصولات مورد نیاز خود را معمولا از سایت های صفحه اول نتایج گوگل خریداری می کنند. 

وقتی سایت خود را سئو کنیم و در صفحه اول گوگل باشیم، کاربران وارد سایت ما می شوند و از خدمات و محصولات ما استفاده می کنند.

فروش خدمات سایت و سئو

فروش خدمات سایت و سئو با "انجام سئو"

فروش خدمات سایت و سئو، توسط شرکت های مختلفی انجام می گیرد، اما در آژانس دیجیتال مارکتینگ “انجام سئو”، کار سئوی شما توسط سئوکاران حرفه ای و با روش اختصاصی و حرفه ای اجرا می گردد.

فروش خدمات سئو سایت با قیمت کاملا رقابتی و منطقی ارائه می شود. پلن اجرایی براساس بودجه شما چیده می شود و بعد از تایید شما اجرا می شود. 

البته کم و زیاد شدن بودجه شما تاثیری در کیفیت اجرای ما ندارد، با بالاترین کیفیت ممکن کار شما انجام می گردد.

در پایان هر ماه نیز یک گزارش دقیق و جزء به جرء به کارفرما ارائه می گردد تا در جریان تمام کارهای انجام شده قرار بگیرد.

 

فروش خدمات سئو چه مراحلی دارد؟

بهینه سازی سایت یک فرآیند دوره ای و زمانبر است و برای رسیدن به موفقیت باید کارهایی انجام دهیم تا کاربران ارتباط خوبی با سایت ما بگیرند. ابتدا ما حوزه فعالیت شما را بررسی می کنیم و رقبای اصلی را پیدا کرده و آنها را آنالیز می کنیم تا یک دید درست پیدا کنیم و بتوانیم استراتژی مناسب بچینیم.

سپس وضعیت فعلی سایت شما را بررسی می کنیم و تمام مشکلات تکنیکال، ساختار سایت، سئو داخلی و سئو خارجی را پیدا می کنیم. راه حل آنها را ارائه می کنیم و بعد از تایید شما اجرا را شروع می کینیم.1. جلسه مالک سایت
2. آنالیز وب سایت
3. بررسی حوزه کاری
4. استراتژی و تحقیق کلمه کلیدی
5. زمان پیاده‌سازی و نقشه محتوایی


6. شروع فعالیت و پیاده‌سازی ایده‌ها
7. سفارش تولید محتوا
8. نظارت بر ترافیک و رتبه بندی
9. اصلاح و بهبود استراتژی
10. گزارش دهی، بازخورد و اصلاح

مشکلات و سوالات در فروش سئو سایت

سفارش فروش خدمات سایت و سئو

اولویت آژانس دیجیتال مارکتینگ “انجام سئو” در وهله اول ارائه کیفیت کار و رضایت‌ شما خواهد بود و به همین دلیل هزینه خدمات بهینه سازی سایت با توجه به بودجه درنظر گرفته شده شما پیش خواهد رفت.

اما جای هیچ نگرانی نیست؛ چرا که بودجه ماهانه درنظر گرفته شده شما برای پیاده سازی خدمات SEO سایت، تنها روی سرعت فعالیت ما تاثیر گذار می‌گذارد و هیچ تفاوت کیفیتی بین پروژه‌های مختلف حس نخواهد شد.

یعنی با هر بودجه ای که شما در نظر بگیرید، ما با بالاترین کیفیت و بصورت تخصصی کار سئو سایت را انجام می دهیم.

فروش خدمات سئو حرفه ای

قیمت فروش خدمات سایت و سئو

انجام سئو پایه
پایهسایت های کوچک
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • طراحی استراتژی سایت
 • تقویم محتوایی پلن محتوا
 • سئو خارجی پلن رپورتاژ و لینک سازی
 • اصلاح ساختار و مشکلات فنی
 • شامل گزارشات دقیق

9 میلیون تومان

سفارش خود را ثبت کنید
dots
وبمسترمحبوب
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • سئو استاندارسئو داخلی و خارجی
 • تقویم محتوایی پلن محتوا
 • ویرایش محتوا تارگتینگ
 • شامل گزارشات دقیق
 • لینک بیلدینگ لینک سازی اصولی

12 میلیون تومان

سفارش خود را ثبت کنید
dots
حرفه ایویژه
 • تحقیق کلمات کلیدی و کیوردتارگتینک
 • تقویم محتوایی پلن و اجرا
 • ساختاربندی اصلاح ساختار و مشکلات فنی
 • 6 رپورتاژ لینک سازی و اجرای رپورتاژ
 • شامل گزارشات دقیق
 • 3ماه مانیتور کامل سایت

15میلیون تومان

سفارش خود را ثبت کنید

سوالات متداول در فروش خدمات سئو

فروش خدمات سایت و سئو چیست؟

اجرای استاندارد و اصولی خدمات سئو باعث می شود سایت شما برای کاربران و موتورهای جستجو بهینه شود و در صفحه نتایج جستجو به مخاطب نمایش داده شود.  به طور معمول کاربران برای دریافت خدمات یا خرید محصول به موتور جستجوی گوگل مراجعه کرده و سایت مورد نظر خود را از سه یا چهار نتیجه اول در صفحه نتایج گوگل، انتخاب می‌کنند.

به همین دلیل است که بهترین راه برای تعامل با کاربران و افزایش نرخ کلیک، بهینه کردن صفحات سایت برای موتورهای جستجو و بخصوص گوگل است. اگر به دنبال رشد کسب و کار خود هستید، برندینگ همراه با اصول صحیح سئو در افزایش رتبه صفحات سایت بسیار تاثیرگذار است.

امروزه بسیاری از شرکت‌ها به دنبال فروش خدمات سایت و سئو هستند تا با بهینه سازی سایت افزایش فروش داشته باشند. بدیهی است که دریافت امتیاز در گوگل و رتبه بالا در نتایج جستجو به عنوان امن‌ترین پل ارتباطی جهت تعامل با کاربران معرفی می‌شود.

همچنین سئو و بهینه سازی صفحات سایت‌ها، در دسته تبلیغات کم هزینه با ماندگاری بالا قرار دارد که در مقایسه با سایر تبلیغات بسیار هدفمند پیش خواهد رفت زیرا مشتری هدف به کسب و کار شما وارد می شود.

لیست فروش خدمات سایت و سئو

اصلی ترین هدف از خدمات سئو، جذب کاربران، ایجاد ترافیک و افزایش نرخ کلیک صفحات است که تنها متخصصان سئو با به کارگیری دانش، مهارت و خلاقیت می‌توانند به بهترین نحو فروش و ارائه خدمات شرکت‌ها را افزایش دهند.

به طور کلی خدمات سئو از چند بخش مختلف تشکیل می‌شود:
• مشاوره سئو سایت
• منتورینگ
• استراتژی بهینه سازی وب سایت
• اجرای سئو 0 تا 100

تعیین اهداف کسب و کارهای مختلف از عوامل موثر در سئو و بهینه سازی سایت می‌باشد. ابتدا اهداف توسط کارشناسان سئو به طور کامل بررسی می‌شود؛ سپس اگر کسب و کار شما به موقعیت و مکان خاصی محدود شود یا ارائه خدمات شما در بازه زمانی مشخصی انجام شود، ساختار اصلی بهینه سازی و سئو سایت مشخص خواهد شد و در مسیر درست قرار می‌گیرد.

به طور کلی متخصصان سئو از نظر ربات و الگوریتم‌های مختلف گوگل به بررسی سایت می‌پردازند. همچنین فعالیت مستمر و ممتد در بهینه سازی صفحات از مهم‌ترین عوامل در بهبود عملکرد سایت می‌باشد.

بخش های مختلف خدمات سئو شامل چه مواردی است؟

خدمات سئو از چند بخش اصلی تشکیل می شود که اجرای هر بخش نیاز به تخصص و تجربه دارد و باید طبق یک برنامه منظم اجرا گردد، لازم به ذکر است که اجرای همه بخش ها باعث پیشرفت و رشد سایت می شود.

تحقیق کلمه کلیدی یا Keyword Research

خدمات سئو با تحقیق کلمه کلیدی یا همان کیورد ریسرچ  شروع می شود که اصلی ترین و بنیادی ترین کار در سئو است. اگر این مرحله درست انجام نشود، نمی توان به سئو سایت امیدی داشته باشیم. به بیان بهتر تحقیق کلمات کلیدی در راستای پیدا کردن عبارات مفید و پر تکرار که توسط کاربران جستجو می شود. هدف از کیوورد ریسرچ استفاده از کلمات کلیدی در متن و محتوای صفحات مختلف وب سایت برای سئو می‌باشد.

سئو داخلی یا On Page SEO

سئو داخلی به اقداماتی که در داخل سایت خودمان انجام می دهیم، می‌گویند که توسط کارشناسان سئو در ساختار داخلی سایت انجام می‌شود تا سئو و بهینه سازی به بهترین نحو ممکن صورت گیرد. اساسا سئو داخلی به تنهایی قابلیت بهبود رتبه صفحات سایت را دارد.

به همین منظور انجام اصولی و صحیح سئو داخلی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. خدمات سئو داخلی از عناصری مانند اصلاح تگ‌های عنوان، متا دیسکریپشن و تگ هدر و تیترها تشکیل شده است.

همچنین استفاده از نقشه سایت و زیرساخت اصولی در سئو داخلی بسیار مهم است. از دیگر عوامل موثر در خدمات سئو داخلی سایت می‌توان به بهینه سازی تصاویر، ساختار صفحات و نوع طراحی سایت اشاره نمود.

سئو خارجی یا Off Page SEO

به مجموعه اقداماتی که در خارج از سایت خودمان توسط متخصصان سئو انجام می‌شود و تاثیر مستقیم در افزایش رتبه وب ‌سایت دارد، سئو خارجی می‌گویند. به طور معمول لینک‌سازی در سایت های دیگر از مهم‌ترین بخش‌های سئو خارجی به شمار می‌رود. این در حالی است که عوامل دیگری نیز وجود دارد که به بهبود سئو خارجی کمک می‌کند و در نهایت منجر به افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو گوگل می‌شود.

از مهم‌ترین تکنیک‌ها در خدمات سئو خارجی سایت می‌توان به استفاده از محتوای سایت در سایر صفحات وب سایت‌های تبلیغاتی یا استفاده از قابلیت اشتراک گذاری محتوا اشاره نمود. همچنین انتشار ریپورتاژ به عنوان پست مهمان و کامنت مارکتینگ در افزایش رتبه سایبت بسیار موثر است.

سئو تکنیکال Technical SEO

اساسا از نظر گوگل، بخش فنی سایت در فرایند سئو و بهینه سازی از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین سبب سئو تکنیکال به مجموعه اقدامات فنی می‌گویند که به درک موضوع و محتوای صفحات سایت توسط ربات‌های گوگل کمک می‌کند. در ادامه خدمات مختلف سئو تکنیکال را به طور کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

سئو محلی یا Local SEO

یکی از مهمترین بخش‌های خدمات سئو سایت حرفه ای، بالا بردن قابلیت ارائه سایت در جستجوهای متناسب با موقعیت‌های خاص میباشد. بدین معنا که سئو محلی به بهینه‌سازی وب ‌سایت برای تبلیغ و ترویج کسب و کار در یک منطقه خاص جغرافیایی می‌پردازد.

سئو محلی در نمایش نتایج گوگل تاثیر مستقیم دارد و به کسب و کارها کمک می‌کند تا حجم قابل توجهی از مشتریان محلی را به سمت خود جذب کنند. اگر به درستی از دستورالعمل‌های سئو محلی استفاده نمائید، وب سایت در نتایج جستجو گوگل دقیقا در موقعیت جغرافیایی دلخواهتان نمایش داده می‌شود.

مراحل فروش خدمات سئو سایت

اجرای خدمات سئو با آنالیز حرفه ای سایت شما شروع می شود، تمام مشکلات فنی، محتوایی و بک لینک ها بررسی می شوند و راه حل های آنها هم آماده می کنیم. بررسی وضعیت فعلی سایت از اهمیت ویژه ای در طراحی استراتژی دارد.

مشاوره با صاحب سایت، قدم بعدی در فروش خدمات سئو است. پیدا کردن بهترین، مناسب ترین و پرسود ترین کلمه کلیدی برای شروع یکی ار اولین قدم های سئو است. آشنایی ما با کسب و کار و بیزینس شما نیز بسیار مهم است تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما ارائه کنیم.

طراحی استراتژی ادامه کار قدم بعدی است که ما آن را آماده می کنیم و بعد از تایید شما اجرا می کنیم. داشتن یک برنامه و استراتژی درست می تواند ماهها روند رشد سایت را جلو بیاندازد.

گزارش ماهیانه یکی دیگر از کارهای روتین ماست. در پایان هر ماه ما یک گزارش دقیق از تمام کارهایی که روی سایت شما انجام می شود ارائه می کنیم.