09176256031

خدمات سئو سایت به روش آماگ

سئو سایت 3 بعدی به روش آماگ

اجرای سئو سایت به روش آماگ و با متد روز دنیا با آژانس دیجیتال مارکتینگ "انجام سئو"

ما در “آژانس انجام سئو”، خدمات سئو سایت به روش آماگ را ارائه می کینم.  این خدمات حرفه ای، بصورت سه بعدی و یک روش نوین، اختصاصی و تخصصی است و برای شما عزیزان به بهترین شکل ارائه می نماییم. 

خدمات سئو به سبک "آماگ"

بیشتر مخاطبین برای پیدا کردن پاسخ سوالات و رفع نیازهای خود، روزانه بارها به گوگل مراجعه می کنند ولی اغلب جواب خودشان را در 2 یا نهایتا 4 نتیجه اول پیدا می کنند. با توجه به این توضیحات، بهترین راهکار برای دعوت کاربران و مخاطبین هدف به صفحات سایت، سئو کردن سایت است تا گوگل در صفحه نتایج کاربران، رتبه بهتری به ما اختصاص داده و سایت ما را به مخاطبین نمایش دهد.

برای رسیدن به رتبه های برتر گوگل می توانید از خدمات ما استفاده کنید. تیم دیجیتال مارکتینگ “انجام سئو” با بهره گیری از کارشناسان مجرب و تجربه بالا سایت شما را با متد روز دنیا برای موتورهای جستجو بهینه می کنند.

ما با استفاده از روش انحصاری و اختصاصی “آماگ” سایت شما را به روش امن به صفحه یک گوگل می رسانیم و با توجه به این موارد سایت شما رتبه پایداری خواهد داشت.

“با ما در اوج بمانید.”

خدمات سئو با روش آماگ

آنالیز

تخصصی

01

استراتژی

درست

03

سئو 3 بعدی آماگ

02

مشاوره

حرفه ای

04

گزارش دهی

گزارش دقیق

فرایند انجام سئو به روش آماگ

سوالات متداول

اگر جواب سوال خود را پیدا نکردید، حتما با ما تماس بگیرید، کارشناسان ما در سریعترین زمان پاسخ می دهند.

خدمات سئو سایت به روش آماگ چیست؟

برای اجرای کارهای مربوط به بهینه سازی سایت، روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از متخصصین سئو از آنها استفاده می کنند. با توجه به پیشرفت هوش مصنوعی گوگل و سخت تر شدن سئو، ما با اجرای 3 بعدی سئو با جدید ترین متدها به رتبه ای برتر و پایدارتر می رسیم. 

مهم ترین عناصر در سئو به روش آماگ عبارتند از:

  • آنالیز
  • مشاوره
  • استراتژی
  • گزارش دهی دقیق

در ادامه هر کدام از این موارد را بررسی می کنیم تا شما هم با آماگ بیشتر آشنا شوید.

آنالیز در سئو به روش آماگ

برای اینکه بتوانیم پلن درست و استراتژی کامل و هدفمند طراحی کنیم، نیاز است ابتدا سایت شما به دقت آنالیز شود و ببینیم که وضعیت تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی در چه حالتی قرار دارد. بعد از آنالیز سایت شما، رقبای اصلی حوزه کاری شما را آنالیز و بررسی می کنیم.

آنالیز حرفه ای و درست، در ادامه می تواند کمک بزرگی به رشد سایت شما کند. زیرا سئو یک رقابت است و سایت شما باید با سایت رقبا رقابت کند تا بتواند به رتبه بالاتر صعود کند، بنابراین آنالیز درست و اصولی در این مرحله اهمیت زیادی دارد.

مشاوره در سئو به روش آماگ

برای آشنایی بیشتر ما با بیزینس شما، جلسات و تعاملات زیادی خواهیم داشت تا بتوانیم مهم ترین و پر سود ترین محصول یا خدمات شما را به رتبه های بالا برسانیم و در نتیجه افزایش فروش برای شما رقم بخورد.

ممکن است کارفرما تیم تولید محتوا یا حتی سئو داشته باشد که می توانیم با مشاوره درست و کمک فکری و نقشه راه، رسیدن به هدف را برای کارفرما سریع تر کنیم.

استراتژی گام سوم در سئو به روش آماگ

داشتن استراتژی درست و هدفمند برای هر کسب و کاری یک ضرورت است. در اجرای خدمات سئو،  استراتژی درست می تواند زمان و هزینه ها را کاهش دهد و رسیدن به نتیجه را آسان تر کند. 

البته شایان ذکر است که استراتژی  انجام سئو سایت فروشگاهی با خدمات سئو سایت پزشکی و سئو سایت شرکتی متفاوت هستند و ما براساس خدمات و محصولات شما و رقبای اصلی حوزه کاری تان این استراتژی ها را تدوین می کنیم.

گزارش به کارفرما گام آخر در سئو به روش آماگ

سئو یک فرایند زمانبر است و با توجه به اینکه تخصصی نیز می باشد، گزارش کامل به کارفرما واجب است. در ابتدای شروع سئو سایت، کارهای مربوط به اصلاح کدهای سایت، اصلاح ساختار سایت، بهینه سازی های اولیه، بهبود تکنیکال و رفع خطا ها و … انجام می شود که زمان بر هستند ولی در ظاهر زیاد قابل مشاهده نیست و ممکن است کارفرما دچار شبهه شود.

برای رفع این شبهات، ما گزارش های دقیق و اصولی را به کارفرما بصورت هفتگی ارائه می کنیم تا کامل در جریان پیشرفت کار قرار گیرد.

بخش های مختلف خدمات سئو با روش آماگ

خدمات حرفه ای سئو از 3 بخش اصلی سئو داخلی، سئو تکنیکال و سئو خارجی تشکیل می شود و اجرای صحیح و کنار هم این موارد باعث رشد و افزایش رتبه خواهد شد. در روش آماگ سئو، ما در این سه بخش بصورت اصولی و براساس پتنت های گوگل سایت شما را بهینه می کنیم.

خدمات سئو به روش آماگ

ابدا ساختار سایت را اصلاح می کنیم، موارد و مشکلات تکنیکال سایت را بررسی و رفع می کنیم. سئو داخلی را بررسی و مشکلات مربوطه را برطرف کرده و در زمان مناسب پلن سئو خارجی را می چینیم. در ادامه گام به گام این مسیر را ترسیم می کنیم.

تحقیق کلمه کلیدی یا کیوورد ریسرچ (Keyword Research)

یکی از پایه های بهینه سازی سایت، تحقیق کلمه کلیدی است، اگر این مرحله درست انجام نشود، در ادامه سئو سایت به مشکل می خورد. تحقیق کلمه کلیدی برای پیدا کردن کلمات و عبارات مفید و پرتکراری که کاربران جستجو می کنند، است و هدف از این تحقیق، استفاده بهینه از کلمات هدف در محتواهای سایت می باشد. این کلمات می توانند مخاطب را به سایت ما برسانند.

تولید محتوای هدفمند و سئو محتوا

بعد از تحقیق کلمه کلیدی و پیدا کردن کلمات مفید برای سایت شما، می رسیم به تولید محتوا و استفاده از این کلمات، درست کردن تقویم محتوایی و سپس انتشار آنها در سایت و سئو محتوا که خود این بخش بسیار مهم و وقت گیر است. لینک سازی داخلی، استفاده از عنوان های صحیح، تیتر ها و زیر تیترهای سئو شده، اضافه کردن و یا اصلاح عکس و تصاویر مرتبط در این بخش انجام می گردد.

برای این منظور ما از چک لیست سئو استفاده می کنیم تا تمام موارد رعایت شده و در بهینه سازی و سئو موثر واقع شوند. 

سئو تکنیکال 

تکنیکال سایت و کل موارد مرتبط با بخش فنی اهمیت ویژه ای دارد و گوگل هم به این بخش حساس است. بهینه سازی کدهای سایت، بهبود سرعت لود صفحات سایت، اسکیما و … از مهم ترین بخش های سئو تکنیکال است.

سئو محلی یا لوکال سئو (Local SEO)

یکی از مهم ترین بخش های خدمات سئو، سئو مکانی یا Local SEO است، یعنی بهینه کردن سایت برای نمایش در سرچ های متناسب با موقعیت جغرافیایی خاص، به عبارت ساده تر سئو محلی به بهینه‌سازی وب ‌سایت برای تبلیغ و ترویج کسب و کار شما در یک منطقه خاص جغرافیایی یا یک محله خاص می‌پردازد.

سئو محلی در نمایش نتایج گوگل تاثیر مستقیم دارد و به کسب و کارها کمک می‌کند تا حجم قابل توجهی از مشتریان محلی را به سمت خود جذب کنند. اگر به درستی از دستورالعمل‌های سئو محلی استفاده نمائید، وب سایت در نتایج جستجو گوگل دقیقا در موقعیت جغرافیایی دلخواهتان نمایش داده می‌شود.

اگر شما فروشگاه فیزیکی، دفتر کار واشته باشید و یا خدماتی ارائه می کنید که وابسته به مکان است، با استفاده از سئو محلی می توانید افزایش مشتری و در نهایت افزایش فروش داشته باشد. ما در ارائه خدمات سئو به روش آماگ، به سئو محلی نگاه ویژه ای اریم و به عنوان یک ابزار کمکی برای افزایش فروش استفاده می کنیم.

 

مراحل اجرای سئو به روش آماگ

سئو سایت به روش آماگ

اجرای سئو و بهینه‌ کردن سایت، یک فرآیند دوره‌ای است. برای کسب نتیجه و رسیدن به موفقیت در نتایج جستجو، نیاز است که کار هایی انجام دهیم تا کاربران ارتباط بهتری با وب‌سایت ما برقرار کنند. قبل از شروع و انجام خدمات سئو سایت، ابتدا حوزه فعالیت و عملکرد رقبا را به دقت بررسی می‌کنیم تا با یک دید باز و درست و آشنایی با حوزه کاری، بهترین استراتژی برای سایت شما را تدوین کنیم.

ابتدا با کارفرما جلسه ای ترتیب می دهیم تا کاملا با بیزینس او آشنا شویم، سپس بصورت حرفه ای سایت را آنالیز می کینم. اگر سایت تازه تاسیس باشد، استراکچر بهینه را برای سایت می چینیم.

تحقیق کلمه کلیدی، ساخت صفحات براساس اینتنت کاربران، آماده سازی تقویم محتوایی و انتشار آنها در مرحله بعدی است.

مانیتورینگ سایت، نظارت بر ترافیک و رتبه ها، اصلاح مورد نیاز در استراتژی ها و در نهایت گزارش کار به کارفرما از مهم ترین مراحل اجرای سئو به سبک آماگ است.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.